All our fixtures and results for our senior, ladies and underage teams for the 2022 season. 

Meán Fómhair Cluichi/Torthaí

September Fixtures/Results

2 Meán Fómhair Naomh Michael 2-08 Cill Chartha 3-05 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

4 Meán Fómhair Cill Chartha 3-15 Gaeil Leitir Ceannin 1-13 (Ladies Junior B Quarter Finals) @ 10:30am

4 Meán Fómhair Realt na Mara 3-11 Cill Chartha 2-15 (SFC Game Four) @ 3pm

9 Meán Fómhair Naomh Brid 4-14 Cill Chartha 4-06 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

11 Meán Fómhair Aodh Ruadh B 3-13 Cill Chartha 1-07 (Ladies Junior B Semi Finals) @ 12am

17 Meán Fómhair Cill Chartha 1-14 Na Cealla Beaga 1-07 (SFC Quarter Final) @ 12pm in Donegal Town

17 Meán Fómhair Cill Chartha 0-10 Naomh Adhamhnain 2-09 (SRFC Quarter Final) @ 3:30pm in Glenties

23 Meán Fómhair Cill Chartha v Bun Cranncha (Faoi 17 Division 2) @ 6:30pm

24 Meán Fómhair Cill Chartha P-P Naomh Adhamhnain (SFC Semi Final) @ 8pm in MacCumhaill Park

25 Meán Fómhair Cill Chartha v Naomh Mhuire Conmhaigh (Faoi 13 Division 5) @ TBC

Deireadh Fómhair Cluichi/Torthaí

October Fixtures/Results

2 Deireadh Fómhair Carndomhaigh v Cill Chartha (Faoi 13 Division 5) @ TBC

9 Deireadh Fómhair Cill Chartha v Na Ceithre Máistrí (Faoi 13 Division 5) @ TBC

 

  Results 

Lúnasa Torthaí

August Results

1 Lúnasa Cill Chartha 5-19 An Clochán Liath 0-01 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

2 Lúnasa Cill Chartha 1-18 Naomh Colmcille 0-05 (Faoi 15 Division 4) @ 7pm

5 Lúnasa Cill Chartha P-P Bun Cranncha (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

6 Lúnasa Naomh Muire v Cill Chartha (CC won) (Faoi 14 Cailíní Div 4 South) @ 1pm

7 Lúnasa Cill Chartha P-P Aodh Rua Cúil na gCuirridín (Ladies Junior B Game 1) @ 10:30am

8 Lúnasa Cill Chartha 2-11 Naomh Muire 3-05 (Faoi 15 Division 4 Cup) @ 7pm

10 Lúnasa Naomh Naille 7-16 Cill Chartha 4-11 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

14 Lúnasa An Tearmainn B 3-03 Cill Chartha 9-18 (Ladies Junior B Game 1) @ 10:30am

14 Lúnasa Cill Chartha 1-21 Baile na nGalloglach 2-05 (SFRC Game One) @ 1:30pm

14 Lúnasa Cill Chartha 2-18 Baile na nGalloglach 1-06 (SFC Game One) @ 3pm

15 Lúnasa Na Ceithre Máistrí 0-06 Cill Chartha 0-10 (Faoi 15 Division 4 Cup Final) @ 7:45pm in Fintra

17 Lúnasa Cill Chartha 2-05 Naomh Brid 3-10 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

19 Lúnasa Baile na nGalloglach 4-10 Cill Chartha 1-13 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

20 Lúnasa Cloich Cheann Fhaola 1-10 Cill Chartha 3-16 (SRFC Game Two) @ 5:30pm

20 Lúnasa Cloich Cheann Fhaola 0-07 Cill Chartha 0-19 (SFC Game Two) @ 7pm

21 Lúnasa Cill Chartha 3-11 Naomh Padraig 5-07 (Ladies Junior B Game 2) @ 10:30am

22 Lúnasa Cill Chartha P-P Aodh Ruadh (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

22 Lúnasa Cill Chartha P-P Bun Cranncha (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

26 Lúnasa Cill Chartha 1-12 Málainn 5-11 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

28 Lúnasa Cill Chartha 1-09 Ard an Ratha 2-06 (SFRC Game Three) @ 1:30pm

28 Lúnasa Cill Chartha 2-23 Ard an Ratha 1-12 (SFC Game Three) @ 3pm

30 Lúnasa Cill Chartha 5-13 Aodh Rua Cúil na gCuirridín 0-06 (Ladies Junior B Game 3) @ 7:30pm 

31 Lúnasa Cill Chartha 6-14 Aodh Ruadh 1-10 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

Iúil Cluichi/Torthaí

July Fixtures/Results

2 Iúil Cill Chartha 2-13 Na Cealla Beaga 0-07 (Division One Reserve Round Eleven) @ 5:30pm 

2 Iúil Cill Chartha 3-17 Na Cealla Beaga 1-07 (Division One Round Eleven) @ 7pm

3 Iúil Gaoth Dobhair bt Cill Chartha (Faoi 14 Cailíní Div 4 South) @ 1pm

4 Iúil Cill Chartha 5-17 Realt na Mara 7-08 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

9 Iúil Gleann Fhinne P-P Cill Chartha (Division One Reserve Round Twelve) @ 5:30pm

9 Iúil Gleann Fhinne 1-08 Cill Chartha 0-17 (Division One Round Twelve) @ 7pm 

11 Iúil Naomh Ultan 7-19 Cill Chartha 7-17 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

12 Iúil Cill Chartha lost to Naomh Ultan (Faoi 14 Cailíní Div 4 South) @ 7pm

15 Iúil Cill Chartha 0-09 Naomh Pádraig, Uisce Chaoin 6-18 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

18 Iúil Bun an Phobail v Cill Chartha (w/o Cill Chartha) (Faoi 15 Division 4) @ 7pm

20 Iúil Cill Chartha 5-14 Na Rossa 4-12 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

23 Iúil Cill Chartha 0-10 Naomh Conaill 0-08 (Division One League Final) @ 5:30pm in Fintra 

25 Iúil Cill Chartha 5-22 Aodh Rua Cúil na gCuirridín 1-08 (Faoi 15 Division 4) @ 7pm

27 Iúil Naomh Columba P-P Cill Chartha (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

29 Iúil Na Cealla Beaga 1-16 Cill Chartha 1-07 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

Meitheamh Torthaí

June Results

2 Meitheamh Cill Chartha 6-13 Charn Domhnaigh 6-10 (Faoi 16 Cailíní Div 3 SF) @ 7pm in Convoy

5 Meitheamh Naomh Adhamhnain 2-21 Cill Chartha 3-07 (Division One Reserve Round Eight) @ 1:30pm

5 Meitheamh Naomh Adhamhnain 1-01 Cill Chartha 1-04 (Division One Round Eight) @ 3pm

11 Meitheamh Cill Chartha 1-04 Realt na Mara 9-16 (Faoi 14 Cailíní Div 4 South) @ 1pm

11 Meitheamh Cill Chartha P-P Naomh Micheal (Division One  Reserve Round Nine) @ 5:30pm

11 Meitheamh Cill Chartha 0-08 Naomh Micheal 0-04 (Division One Round Nine) @ 7pm

12 Meitheamh Cill Chartha 3-10 Aodh Rua Cúil na gCuirridín 0-07 (Ladies Division Three Round Five) @ 10:30pm

13 Meitheamh Naomh Muire 10-10 Cill Chartha 4-10 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

18 Meitheamh Cill Chartha P-P Naomh Ultan (Faoi 14 Cailíní Div 4 South) @ 1pm

19 Meitheamh An Clochán Liath 4-04 Cill Chartha 0-06 (Ladies Division Three Round Six) @ 10:30pm

19 Meitheamh Ard an Ratha 0-10 Cill Chartha 2-08 (Division One Reserve Round Ten) @ 1:30pm

19 Meitheamh Ard an Ratha 0-06 Cill Chartha 1-11 (Division One Round Ten) @ 3pm

20 Meitheamh Cill Chartha 2-09 Na Cealla Beaga 5-10 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm

21 Meitheamh Cill Chartha 4-11 Bun an Phobail 2-10 (Faoi 16 Cailíní Div 3 Final) @ 7pm in Lifford

27 Meitheamh Na Ceithre Máistrí 8-07 Cill Chartha 1-09 (Faoi 13 Division 2) @ 7pm 

Bealtaine Torthaí

May Results

2 Bealtaine Cill Chartha 4-20 Naomh Michael 4-20 (Faoi 16 Cailíní) @ 5pm

4 Bealtaine Na Rossa 2-09 Cill Chartha 2-12 (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

7 Bealtaine Cloich Cheann Fhaola 2-13 Cill Chartha 1-11 (Division One Reserve Round Four) @ 5:30

7 Bealtaine Cloich Cheann Fhaola 3-12 Cill Chartha 1-13 (Division One Round Four) @ 7pm

10 Bealtaine Cill Chartha v Naomh Ultan (Faoi 15 Division 2) @ 6pm

13 Bealtaine Cill Chartha 2-04 Naomh Bríd 4-10 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

15 Bealtaine Sean MacCumhaills 8-20 Cill Chartha 2-11 (Ladies Division Three Round Three) @ 10:30am

15 Bealtaine Cill Chartha 0-11 Gleann Stúilí 1-08 (Division One Reserve Round Five) @ 1:30pm

15 Bealtaine Cill Chartha 1-19 Gleann Stúilí 1-10 (Division One Round Round Five) @ 3pm

16 Bealtaine Cill Chartha 5-08 Realt na Mara 0-12 (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

18 Bealtaine Malainn 5-05 Cill Chartha 6-19 (Faoi 16 Cailíní) @ 7:30pm

20 Bealtaine Naomh Columba P-P Cill Chartha (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

21 Bealtaine Cill Chartha 4-05 Na Ceithre Máistrí 3-07 (Ladies Division Three Round Four) @ 8pm

22 Bealtaine Naomh Conaill 2-08 Cill Chartha 2-07 (Division One Reserve Round Six) @ 1:30pm

22 Bealtaine Naomh Conaill 0-05 Cill Chartha 1-09 (Division One Round Six) @ 3pm

23 Bealtaine Naomh Muire 4-14 Cill Chartha 4-04 (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

24 Bealtaine Cill Chartha 5-09 Charn Domhnaigh 7-06 (Faoi 16 Cailíní) @ 7pm

28 Bealtaine Cill Chartha w/o Naomh Mhuire, Conmhaigh (Faoi 16 Cailíní Div 3 QF) @ 10:30pm

28 Bealtaine Cill Chartha 0-12 Gaoth Dobhair 3-08 (Division One Reserve Round Seven) @ 3:30pm

28 Bealtaine Cill Chartha 1-13 Gaoth Dobhair 0-09 (Division One Round Round Seven) @ 5pm

30 Bealtaine Na Ceithre Máistrí 6-10 Cill Chartha 4-06 (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

Aibreán Torthaí

April Results

3 Aibreán Cill Chartha 0-09 Aodh Ruadh 1-08 (Division One Reserve Round One) @ 1:30pm

3 Aibreán Cill Chartha 0-04 Aodh Ruadh 0-09 (Division One Round One) @ 3pm

4 Aibreán Naomh Ultan 6-11 Cill Chartha 7-11 (Faoi 15 Division 2) @ 6:30pm

8 Aibreán Na Cealla Beaga 1-12 Cill Chartha 2-05 (Faoi 17 Division 2) @ 6:30pm

9 Aibreán Realt na Mara 1-09 Cill Chartha 1-16 (Division One Round Two) @ 5pm

13 Aibreán Realt na Mara 4-09 Cill Chartha 1-12 (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

14 Aibreán Naomh Columba 4-09 Cill Chartha 6-11 (Faoi 16 Cailíní) @ 6:15pm

15 Aibreán Realt na Mara 4-10 Cill Chartha 4-07 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

16 Aibreán Cill Chartha w/o An Tearmainn (Division One Reserve Round Three) @ 3:30pm

16 Aibreán Cill Chartha 3-20 An Tearmainn 1-05 (Division One Round Three) @ 5pm

17 Aibreán Cill Chartha 2-05 Aodh Ruadh 3-10 (Ladies Division Three Round One) @ 10:30am

20 Aibreán Cill Chartha 2-11 Naomh Muire 11-12 (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

22 Aibreán Cill Chartha 1-06 Naomh Náille 4-18 (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

24 Aibreán Naomh Columba 4-13 Cill Chartha 5-05 (Ladies Division Three Round Two) @ 10:30am

27 Aibreán Cill Chartha v Na Ceithre Máistrí (Faoi 15 Division 2) @ 7pm

29 Aibreán An Cllochán Liath v Cill Chartha (Faoi 17 Division 2) @ 7pm

30 Aibreán Cill Chartha 3-13 Bun an Phobail 1-01 (Faoi 16 Cailíní) @ 2pm

Márta Torthaí

March Results

5 Márta Naomh Náille 1-09 Cill Chartha 4-11 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 4pm

6 Márta Ard a Ratha 0-12 Cill Chartha 0-08 (Comortas Peile Soisear/Junior) @ 12pm

11 Márta Ard a Ratha 0-12 Cill Chartha 1-08 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 8:15pm

27 Mártha An Clochán Liath 4-10 Cill Chartha 1-09 (Comortas na Bán) @ 10:30am

28 Mártha Cill Chartha 8-10 Na Rossa 6-10 (Faoi 15 Division 2) @ 6:30pm

30 Mártha Cill Chartha 4-08 Naomh Muire 1-11 (Faoi 17 Division 2) @ 6:30pm

31 Mártha Naomh Mhuire, Conmhaigh 2-05 Cill Chartha 1-22 (Faoi 16 Cailíní) @ 6:45pm