Cluichí agus Torthaí 2019

Meitheamh Cluichí / Torthaí June Fixtures / Results

1 Mei Cill Chartha 3-11 Cill tSéadhana (Maigh Eo) 1-11 Comortas Peile @ 2:30pm i Gallaras

2 Mei Cill Chartha 2-11 Cill na Martra (Corcaigh) 0-09 AET Comortas Peile @ 5:30pm 

3 Mei Cill Chartha 0-11 An Gaeltacht (Ciarraí) 0-12 AET Comortas Peile @ 4pm i Gallaras

4 Mai Cill Chartha 3-10 Naomh Muire 3-07 (SRB D2 Faoi 14) @ 7:30pm 

6 Mei Cill Chartha 5-11 Na Cealla Beaga 2-06 (SRB D2 Faoi 12) @ 7pm

7 Mei Cill Chartha 0-10 Sean Mac Cumhaill 2-11 (Division One Reserve) @ 6pm

7 Mai Cill Chartha 2-15 Sean Mac Cumhaill 0-12 (Division One) @ 7:30pm

9 Mei Naomh Micheál P-P Cill Chartha (Division One Reserve) @ 1:30pm

9 Mei Naomh Micheál 1-11 Cill Chartha 0-15 (Division One) @ 3pm

10 Mei Na Cealla Beaga 4-04 Cill Chartha 6-10 (SRB Faoi 14) @ 7:30pm

14 Mei Naomh Muire 1-03 Cill Chartha 3-11 (SRB Faoi 12) @ 7pm

14 Mei Cill Chartha 6-09 Naomh Náille 6-08 (SRB D2 Faoi 14) @ 7:30pm

16 Mei Cill Chartha P-P Naomh Micheál (Division One Reserve) @ 1:30pm

16 Mei Cill Chartha 0-15 Naomh Micheál 1-11 (Division One) @ 3pm

17 Mei Cill Chartha 4-15 Naomh Náille 3-12 (SRB D2 Faoi 14 Semi Fina) @ 7:30pm

22 Mei Cill Chartha 2-06 Naomh Adhamhnáin 2-14 (Division One Reserve) @ 6pm

22 Mei Cill Chartha 1-16 Naomh Adhamhnáin 2-13 (Division One) @ 7:30pm

23 Mei Cill Chartha v Naomh Columba (Shield na Ban)

25 Mei Cill Chartha v Naomh Conaill (Minor League) @ 7:30pm

30 Mei Naomh Brid v Cill Chartha (Shield na Ban)

30 Mei Realt na Mara v Cill Chartha (Division One Reserve) @ 1:30pm

30 Mei Realt na Mara v Cill Chartha (Division One) @ 3pm

 Bealtaine Torthaí May Results

3 Bea Cill Chartha 6-10 Naomh Muire 6-05 (SRB D2 Faoi 12) @ 7pm

5 Bea Cill Chartha 1-15 An Clochán 1-08 (Comortas Sinsir) @ 3:30pm i Gaoth Dobhair

6 Bea Gaoth Dobhair 0-08 Cill Chartha 1-08 (Comortas Sinsir) @ 3pm

6 Bea Naomh Columba 0-02 Cill Chartha 10-21 (SRB D2 Faoi 14) @7pm

7 Bea Cill Chartha P-P Naomh Conaill (SRB D1 Faoi 18) @ 7pm

8 Bea Cill Chartha 4-09 Na Dunaibh 4-11 (Faoi 16 B Championship) @ 7pm

10 Bea Cill Chartha 5-10 Naomh Naille 2-07 (SRB D2 Faoi 12) @ 7pm

12 Bea Gaoth Dobhair P-P Cill Chartha (Divsion One Reserve) @ 1:30 

12 Bea Gaoth Dobhair 1-11 Cill Chartha 2-10 (Division One) @ 3pm

13 Bea Cill Chartha 3-10 An Clochán Liath 2-06 (SRB D2 Faoi 14) @ 7pm

14 Bea Naomh Naille P-P Cill Chartha (SRB D1 Faoi 18) @ 7pm

17 Bea Na Cealla Beaga 4-11 Cill Chartha 4-07 (SRB D2 Faoi 12) @7pm

19 Bea Cill Chartha P-P Sean Mac Cumhaill (Division One Reserve) @ 1:30pm

19 Bea Cill Chartha P-P Sean Mac Cumhaill (Division One) @ 3pm

22 Bea Iorras 6-13 Cill Chartha 2-17 (Faoi 16 B Championship) @ 7pm

24 Bea Cill Chartha P-P Naomh Muire (SRB D 2 Faoi 12) @ 7pm

25 Bea Cloich Cheann Fhaola 1-05 Cill Chartha 0-07 (Division One Res) 6pm

25 Bea Cloich Cheann Fhaola 0-10 Cill Chartha 0-12 (Division One) 7:30pm

27 Bea Naomh Brid/Pettigo 1-10 Cill Chartha 1-12  (SRB D2 Faoi 14) @ 7:30pm 

28 Bea Cill Chartha 0-16 Ard á Rátha 1-09 (SRB D1 Faoi 18) @ 7:30pm

31 Bea Naomh Naille 3-06 Cill Chartha 4-12 (SRB D2 Faoi 12) @ 7pm

31 Bea Cill Chartha 1-03 Ara á Rátha 3-13 (Shield na Ban)

Aibreán Torthaí April Results

5 Aib Cill Chartha 2-07 Na Cealla Beaga 0-08  (SRB D2 Faoi 12) @ 6pm

5 Aib Realt na Mara 1-11 Cill Chartha 2-14 (SRB D2 Faoi 16) @ 6:45pm

7 Aib Cill Chartha 2-05 An Clochan Liath 2-03 (Ladies Shield) @ 11am

7 Aib Cill Chartha 2-10 Gleann tSúilí 1-05 (Division One Res) @ 1:30pm

7 Aib Cill Chartha 2-13 Gleann tSúilí 2-08 (Division One) @ 3 pm

8 Aib Cill Chartha 7-09 Naomh Muire 7-04 (Faoi 14 CPngG) @ 6:30pm

10 Aib Cill Chartha 1-05 N Brid/Pettigo 0-00 (SRB D2 Faoi 16) @ 12pm 

12 Aib Naomh Muire 3-04 Cill Chartha 5-07 (SRB D2 Faoi 12) @ 6pm

13 Aib Naomh Columba 2-05 Cill Chartha 1-04 (SRB D2 Faoi 16) @ 6:30pm

14 Aib Ard á Rátha 5-07 Cill Chartha 0-02 (D3 na Ban) @ 10:30am

14 Aib Cill Chartha 3-16 Baile na nGalloglach 1-03 (Division One) @ 3 pm

15 Aib Naomh Conaill 6-12 Cill Chartha 1-06 (Faoi 14 CPnaG) @ 7pm

17 Aib Cill Chartha 2-12 Na Dunaidh 3-14 (Faoi 16 B Championship) @ 6:45pm

19 Aib Cill Chartha 1-11 Naomh Conaill 2-12 (Division One Res) @ 5pm

19 Aib Cill Chartha 1-22 Naomh Conaill 3-10 (Division One) @ 6:30pm

20 Aib Cill Chartha 3-10 Naomh Náille 2-06 (SRB D2 Faoi 12) @ 12pm

21 Aib Naomh Columba 4-07 Cill Chartha 0-04 (D3 na Ban) @ 10:30am

21 Aib Cloich Cheann Fhaola P-P Cill Chartha (Division One Res) 1:30pm

21 Aib Cloich Cheann Fhaola P-P Cill Chartha (Division One) 3pm

22 Aib Iorras 5-09 Cill Chartha 8-12 (Faoi 16 B Championship) @ 6:45pm

26 Aib Cill Chartha 1-23 Baile na nGalloglach 2-07 (Division One Res) @ 7pm

26 Aib Na Cealla Bega 3-10 Cill Chartha 3-10 (SRB D2 Faoi 12) @ 7pm

28 Aib Cill Chartha 3-12 N Brid/Pettigo 1-06 (D3 na Ban) @ 11am

28 Aib Cill Chartha 2-12 Realt na Mara 3-06 (Division One Res) @ 1:30pm

28 Aib Cill Chartha 3-23 Realt na Mara 3-11 (Division One) @ 3pm

30 Aib Cill Chartha 2-10 Gleann tSúilí  4-08 (Faoi 16 B Championship) @ 7pm

Márta Torthaí March Results

2 Már Naomh Columba 0-04 Cill Chartha 0-15 (Comortas Sinsir) @ 3pm 

3 Már Gleann Fhinne 7-14 Cill Chartha 0-05 (Comortas Soiser) @ 3pm

3 Már Cill Chartha 0-12 Na Cealla Beaga 4-16 (SRB D2 Faoi 16) @ 12pm

10 Már Realt na Mara P-P Cill Chartha (SRB D2 Faoi 16) @ 12pm

16 Már Cill Chartha 2-03 Naomh Columba 3-14 (Comortas Soiser na Ban) @ 11am

17 Már Cill Chartha 1-09 Naomh Náille 1-03 (SRB D2 Faoi16) @ 12pm TBC

23 Már Cill Chartha 1-17 Ard á Rátha 2-04 (Comortas Sinsir) @ 2:30pm

24 Már An Clochan Liath 4-08 Cill Chartha 1-06 (D3 na Ban) @ 10:30am

24 Már Naomh Ultan 1-15 Cill Chartha 3-04 (SRB D2 Faoi 16) @ @ 12pm

29 Már Naomh Náille 5-11 Cill Chartha 6-07 (SRB D2 Faoi 12) @ 6pm

31 Már Cill Chartha 1-13 Realt na Mara 2-06 (D3 na Ban) @ 11am

Feabhra Torthaí February Results

24 Feab Ard an Rátha 2-09 Cill Chartha 0-03 (SRB D2 Faoi 16) @ 12pm